معرفی تفرجگاه نمک آبرود

این روزها که بازار سفر و گردشگری بسیار داغ می باشد سفر به مناطق شمالی کشورمان دارای رونق بیشتری نیز می باشد . طبیعت زیبا و چشم نواز مناطق شمالی و وجود دریای زیبای خزر موجب می شود که بتوانید مدتی را با آرامش کامل سپری کنید و از زندگی نهایت لذت را ببرید . در میان صدها مقصدی که در قسمت شمالی ایران وجود دارد تفرجگاه نمک آبرود یکی از زیباترین شهرک هایی است که می توانید برای سفر انتخاب کنید .

این تفرجگاه که در استان مازندران قرار دارد ترکیب بی نظیری از دریا و طبیعت را در خود جای داده است تا بتوانید یک تعطیلات متفاوت را برای خود رقم بزنید . با وبلاگ کوه مارکت همراه باشید تا باهم یک سفر مجازی را به این منطقه زیبا تجربه کنیم .

نمک آبرود شهرکی در همسایگی خزر

این شهرک که هم توریستی و گردشگری و هم مسکونی می باشد در مسیر چالوس به تنکابن و در فاصله ۱۲ کیلومتری قرار دارد و وسعت آن حدود ۶۵۰ هکتار می باشد که در واقع منطقه میان دریای خزر و ارتفاعات مدوبن رشته کوه البرز را شامل می شود .

بخش مسکونی این شهرک شامل ۸ محله می باشد که تا صدهزار نفر ظرفیت دارد و راه های عبوری آن از سایر نقاط این شهرک جدا شده است . بخش گردشگری آن نیز مجموعه ای از امکانات تفریحی و هیجان انگیز می باشد که با زیبایی های طبیعی درهم آمیخته شده است .

در این شهرک گونه های مختلف گیاهی مانند توسکا , ملچ و افرا و همچنین شمشادهایی با عمر بیش از ۷۰۰ سال وجود دارند که اکثرا خود رو می باشند  . یکی از پارکهای جنگلی زیبای ایران نیز در این منطقه قرار دارد .

مکان های دیدنی و تفریحی نمک آبرود

یکی از ویژگی ها و جذابیت های مهم نمک آبرود امکانات مختلفی است که در این شهرک تعبیه شده است که باعث می شود یک سفر متفاوت و به یاد ماندنی را تجربه کنید که در ادامه به معرفی این امکانات خواهیم پرداخت :

 

 • تله کابین نمک آبرود | زیباترین چشم انداز ممکن !

یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین تفریحات نمک آبرود تله کابین آن می باشد که در قسمت جنوب شرقی این منطقه قرار دارد . از طریق این تله کابین می توانید به سمت قله مدوبن و دیوحمام حرکت کنید و یکی از زیباترین چشم اندازهای منطقه شمال کشور را تماشا کنید . این چشم اندازه از یک سمت به دریا و از یک سمت به جنگل ختم می شود .

تله کابین نمک آبرود شامل دو خط می باشد :

خط اول

خط یک شامل ۴۲ کابین می باشد که هر کابین ۴ نفر ظرفیت دارد و با سرعت ۳ متر بر ثانیه مسافتی ۲.۱ کیلومتری را در حدود ۱۵ دقیقه طی می کند . دکل های این تله کابین بین ۴ الی ۵۰ متر ارتفاع دارند . توجه کنید که در روزهای تعطیل و ایام نوروز به دلیل تعداد بالای مسافران ممکن است بلیط تله کابین قبل از ساعت کاری آن تمام شود .

 • ساعات کاری تله کابین نمک آبرود از ۸ صبح تا ۱۹ عصر می باشد
 • قیمت بلیط تله کابین نمک آبرود برای هر نفر ۲۵ هزار تومان و برای اتباع خارجی ۳۵ هزار تومان می باشد

تخفیفات بلیط :

تورها و آژانس های مسافرتی : ۲۰ هزار تومان

ارگان های دولتی ( بازدید گروهی ) : ۱۵ هزار تومان

خانواده شهدا و آزادگان و جانبازان : ۱۳ هزار تومان

اردوهای دانش آموزی و دانشجویی : ۱۳ هزار تومان

هتل های دارای قرارداد : ۱۳ هزار تومان

برای استفاده از تخفیف های فوق باید مدارک مربوطه را به همراه داشته باشید

خط دوم

کابین های خط دوم دارای ظرفیت بیشتری هستند و تا ۶ نفر را می توانند حمل کنند همچنین سرعت حرکت خط دوم ۶ متر بر ثانیه بوده و مسیری ۱.۷ کیلومتری را طی می کند . این خط به قله بسیار زیای دیوحمام ختم می شود .

 • ساعات کاری تله کابین نمک آبرود از ۸ صبح تا ۱۹ عصر می باشد
 • قیمت بلیط تله کابین نمک آبرود برای هر نفر ۲۵ هزار تومان و برای اتباع خارجی ۳۵ هزار تومان می باشد

تخفیفات بلیط :

تورها و آژانس های مسافرتی : ۲۰ هزار تومان

ارگان های دولتی ( بازدید گروهی ) : ۱۵ هزار تومان

خانواده شهدا و آزادگان و جانبازان : ۱۳ هزار تومان

اردوهای دانش آموزی و دانشجویی : ۱۳ هزار تومان

هتل های دارای قرارداد : ۱۳ هزار تومان

برای استفاده از تخفیف های فوق باید مدارک مربوطه را به همراه داشته باشید

امنیت تله کابین

در حال حاضر تله کابین نمک آبرود مرتفع ترین تله کابین ایران می باشد که توسط شرکت های ایرانی در سال ۱۳۷۲ تاسیس گریدده است . از نظر امنیتی این تله کابین عملکرد بسیار خوبی داشته و تا کنون هیچ حادثه ای در آن رخ نداده است . این خطوط به صورت روزانه مورد بازدید قرار می گیرند و در صورت نیاز تعمیر می شوند یا قطعات آنها تعویض می گردد . همچنین تله کابین مجهز به سیستم اتوماتیک جهت تشخیص خطا و ایراد می باشد که به اپراتور مربوطه گزارش های خرابی را می دهد . همچنین این تله کابین در صورت قطع شدن برق نیز توسط ژنراتور اضطراری به حرکت خود ادامه خواهد داد .

ارتفاعات نمک آبرود

این منطقه در احاطه دو قله مشهور مدوبن و دیوحمام قرار دارد , جذابیت اصلی این قله ها در این است که سرشار از پوشش گیاهی هستند و از طریق تله کابین می توان به آنها دسترسی داشت . قله مدوبن در ماه های گرم سال ۱۰ درجه نسبت به پایین خنک تر بوده و به همین دلیل زیاد مورد توجه قرار می گیرد همچنین این قله دارای امکانات پذیرایی نیز می باشد .

قله دیوحمام نیز دارای امکانات رفاهی بوده و با داشتن ارتفاع ۷۰۰ متر چشم انداز بسیار زیبایی را دارا می باشد .

سورتمه نمک آبرود | فراتر از هیجان

اگر اهل ماجراجویی و هیجان باشید سورتمه نمک آبرود حتما نظر شما را جلب خواهد کرد . سورتمه نمک آبرود در واقع اولین سورتمه تاسیس شده در ایران می باشد . مسیر حرکت آن از میان درختان و مناظر طبیعی می باشد و با حداکثر سرعت ۲۵ کیلومتر بر ساعت حرکت می کند . طول مسیر این سورتمه ۱.۲ کیلومتر و ارتفاع آن ۹۰ متر می باشد . تعداد ۵۶ دستگاه سورتمه نیز در این مجموعه قرار دارد .

 • قیمت بلیط سورتمه ۲۵ هزار تومان می باشد
 • قیمت بلیط برای کودکان به همراه والدین ۳۵ هزار تومان می باشد
 • استفاده از سورتمه برای کودکان زیر ۵ سال ممنوع می باشد
 • کودکان ۵ تا ۱۰ سال فقط همراه با والدین می توانند سوار سورتمه شوند
 • امکان پیاده شدن از سورتمه یا توقف در میان راه وجود ندارد زیرا موجب ایجاد خطر برای خود فردو دیگران می گردد
 • برای استفاده از سورتمه نیازی به استفاده از تله کابین نیست

زیپ لاین نمک آبرود | باز هم هیجان

برای استفاده از زیپ لاین باید سوار تله کابین شوید و به ارتفاعات بروید و در آنجا می توانید یکی از چالش برانگیزترین تفریحات ممکن را تجربه کنید . معمولا تعداد نفراتی که حرکت با زیپ لاین را انتخاب می کنند محدود هستند ولی اگر یکبار زیپ لاین را امتحان کنید احتمالا به هیجان ناشی از آن اعتیاد پیدا می کنید .

 • قیمت بلیط زیپ لاین نمک آبرود ۲۵ هزار تومان می باشد
 • این زیپ لاین در حال حاضر فعال نبوده و در نوروز ۹۷ شروع به کار خواهد کرد
 • برای دسترسی به زیپ لاین باید از تله کابین استفاده کنید

پل معلق نمک آبرود

اگر ترس از ارتفاع دارید اصلا به سراغ این گزینه نروید ! پل معلق نمک آبرود یک پل چوبی می باشد که تمام اقدامات ایمنی بر روی آن قرار دارد و کاملا بی خطر می باشد اما عبور از آن یک خاطره پرهیجان را برای شما رقم خواهد زد .

 • قیمت بلیط پل معلق ۲۵ هزار تومان می باشد
 • این پل فعلا فعال نبوده و در نوروز ۹۷ بازگشایی خواهد شد
 • برای دسترسی به این پل معلق باید سوار تله کابین شوید و به ارتفاعات بروید

پینت بال نمک آبرود

اگر دوست دارید یک نبرد واقعی را در سفر خود تجربه کنید حتما پینت بال نمک آبرود را تجربه کنید , مخصوصا اگر دسته جمعی به مسافرت رفته اید . پینت بال یک ورزش جدید و پر از تحرک و هیجان می باشد که به هر نفر لباس مخصوص و اسلحه بادی تحویل داده می شود که این سلاح ها گلوله های رنگی شلیک می کنند که البته کاملا می خطر می باشد . هدف نهایی بازی هم تصاحب پرچمی است که در انتهای زمین آویخته شده است و تیمی که بتواند آن را به مقر خود انتقال دهد برنده خواهد بود . این بازی با دو نفر قابل انجام است و می توان با دو گروه چهل نفره نیز آن را انجام داد .

پینت بال نمک آبرود در محیط جنگلی و کاملا طبیعی قرار گرفته و بزرگترین پینت بال جنگلی کشور محسوب می گردد .

 • قیمت بلیط پینت بال به ازای هرنفر ۳۰ هزارتومان می باشد که شال لباس و تجهیزات و ۵۰ عدد گلوله می باشد
 • ساعات کاری این مجموعه ۱۰ صبح تا ۲۰ عصر می باشد
 • در صورت بارش شدید باران پینت بال تعطیل می باشد
 • این ورزش برای کودکان زیر ۱۰ سال , خانم های باردار و … مناسب نمی باشد .

جهت رزرو پینت بال و تماس با این مجموعه از شماره های زیر استفاده کنید :

تلفن : ۰۱۱۵۲۱۸۶۹۰۹

فکس : ۰۱۱۵۲۱۸۶۸۸۹

تخفیف : در روزهای غیر تعطیل برای تورهای گردشگری ۲۰ درصد تخفیف و برای مدارس به ازای هر سه نفر یک نفر رایگان محسوب می گردد .

پیست کارتینگ نمک آبرود

کارتینگ در تمام دنیا از جمله فعالیت های تفریحی پرطرفدار محسوب می شود که بسیار انرژی بر نیز می باشد چرا که هم ذهن و هم جسم فرد را به شدت درگیر می کند . پیست کارتینگ نمک آبرود در دو رده بزرگسالان و نوجوانان طراحی شده است و حتی اگر قبلا رانندگی نکرده باشید هم می توانید با گذراندن یک آموزش ویدیویی چهار دقیقه ای مهارت لازم برای رانندگی را کسب کنید .

پیست بزرگسالان برای افراد بالای ۱۵ سال که دارای حداقل قد ۱۴۰ سانتی متر می باشند مناسب است و می توانید با سرعت حداکثر ۸۰ کیلومتر بر ساعت در این پیست ۶۰۰ متری حرکت کنید . در این پیست ۱۰ ماشین وجود دارد و مدت زمان به ازای هر بلیط ۶ دقیقه می باشد .

پیست نوجوانان برای افراد بالای هشت سال و حداقل قد ۱۳۰ سانتی متر مناسب می باشد و می توانید با حداکثر سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت  در این پیست ۲۰۰ متری جرکت کنید . همچنین ظرفیت این پیست ۵ ماشین می باشد .

 • ساعات کاری پیست ۱۰ صبح تا ۲۰ عصر می باشد
 • قیمت بلیط برای هر نفر ۳۰ هزار تومان به ازای ۶ تا ۷ دقیقه رانندگی می باشد
 • در هنگام بارندگی پیست تعطیل است
 • در صورتی که لباس مناسب به همراه ندارید , کفش و لباس مناسب موجود است

جهت رزرو و کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید : ۰۱۱۵۲۱۸۶۸۸۹

تخفیفات کارتینگ :

در روزهای غیر تعطیل برای تورهای گردشگری بالای ۱۵ نفر ۳۰ در تخفیف

۵۰ درصد تخفیف برای مدارس در صورت داشتن گروه های بالای ۱۵ نفر

پیست موتور چهار چرخ نمک آبرود

وقتی صحبت از موتور چهار چرخ می شود تصویر یک ماشین آفرود کوچک که با آن می توان از نقاط صعب العبور گذر کرد در ذهن مجسم می شود . برای استفاده از پیست موتور چهار چرخ نمک آبرود ۳۰ دقیقه فرصت دارید . این پیست به صورت خاکی طراحی شده و کاملا ایمن می باشد . همچنین پیست در قسمت پایین قرار دارد و نیازی به استفاده از تله کابین نمی باشد .

ماشین رادیوکنترلی

ماشین هایی کوچک با قابلیت کنترل از راه دور که قابلیت انجام حرکات متنوع و نمایشی را دارند . در صورتی که به این نوع فعالیت علاقه دارید در نمک آبرود یکی از بهترین مجموعه های آن را خواهید یافت .

شهربازی نمک آبرود

هرچند شهربازی نمک آبرود زیاد پیشرفته و مدرن نیست اما می توانید مدتی را با هیجان در این مکان سپری کنید , این شهر بازی به خصوص برای کودکان بسیار مناسب می باشد , از جمله دستگاه های این شهربازی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

مری گراند : صفحه ای گرد و چرخان همراه با اسب هایی که بالا و پایین می روند , این دستگاه به عنوان خاطه ای هیجان انگیز برای کودکان تبدیل خواهد شد همان طور که همه ما با آن خاطره داریم .

تاب گردان : مجموعه ای از تاب ها که با زنجیر به یک استوانه مرکزی وصل شده اند و وحول آن گردش می کنند . این دستگاه نیز از جمله موارد پرطرفدار در میان کودکان می باشد .

رانندگی با ماشین : ماشین های کوچک و ایمن که در یک پیست کوچک حرکت می کنند , مزیت بزرگ این ماشین ها این است که می توانید بدون آسیب دیدن آن را به ماشین های دیگر بکوبید و از این کار لذت ببرید .

بوستر : بوستر یک دستگاه هرم مانند است که در دو طرف آن محلی برای نشستن افراد وجود دارد , این هرم به صورت کامل چرخش می کند و در مواردی نیز افراد را در بالا معلق نگه می دارد .

ترامبولین : امروزه همه با ترامبولین آشنا هستند , یک تشک فنری بزرگ که با پرش روی آن به میزان بیشتری می توانید ارتفاع بگیرید و مدام این کار را تکرار کنید .

فریزبی : فریزبی هم دستگاهی اهرم مانند می باشد که یک سر آن به دو پایه وصل شده ولی به صورت نیم دایره حرکت می کند و دور کامل نمی زند و در واقع حالت تاب مانند دارد .

باشگاه تیراندازی نمک آبرود

تیراندازی از جمله فعالیت هایی است که عده زیادی به آن علاقه دارند ولی معمولا فضا و امکانات کافی برای آن در اختیار نیست , اما نگران نباشید باشگاه تیر اندازی نمک آبرود تحت عنوان” باشگاه تراپ و اسکیت ”  زمینی به مساحت ۲۴۰۰۰ متر مربع و تجیهزاتی کامل را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید از آن استفاده کنید . این باشگاه در سال ۱۳۸۰ افتتاح شده و در سه زمینه مشغول به فعالیت می باشد :

تیراندازی به تراپ یا پرنده بی جان

در این روش تیراندازی به شما یک تفنگ دو لول یک محافظ گوش و تعدادی فشنگ داده می شود سپس باید در سکوی مخصوص تیراندازی مستقر شوید , از روبرو توسط دستگاه یک جسم بشقاب مانند در مسیرهای تصادفی به بیرون پرتاب می شود و شما باید به آن تیراندازی کنید . در این قسمت ۵ سکو وجود دارد و ۵ نفر می توانند به صورت همزمان تیراندازی کنند .همچنین شما می توانید با سلاح شخصی خودتان نیز در این مجموعه تیراندازی کنید .

 • قیمت برای هر نفر به ازای سلاح و ۱۰ عدد تیر ۳۰ هزار تومان می باشد

تیر و کمان

از جمله امکانات دیگر این مجموعه تیراندازی با تیر و کمان می باشد که طرفداران و علاقه مندان خاص خود را دارد .

 • قیمت استفاده از تیر و کمان ۱۲ هزار تومان می باشد

پینت بال ویژه کودکان

اگر می خواهید کودک شما نیز بازی مهیج پینت بال را تجربه کند در این مجموعه این امکان فراهم شده است .

 • قیمت پینت بال به ازای ۵۰ تیر ۷ هزار تومان می باشد

نمایشگاه حیوانات تاکسیدرمی

تاکسیدرمی پروسه ای است که حیوانات را به حالت خشک شده در می آورند و در معرض عموم قرار می دهند هرچند وبلاگ کوه مارکت کاملا با این حرکت مخالف می باشد ولی در صورت علاقه مند بودن می توانید از این نمایشگاه در نمک آبرود دیدن فرمایید . برای رسیدن به این نمایشگاه باید توسط تله کابین به سمت بالا حرکت کنید .

پرواز بر فراز نمک آبرود

این مجموعه احتمالا هیجان انگیزترین و جذاب ترین قسمت نمک آبرود خواهد بود , مخصوصا اگر جز کسانی باشید که شوق پرواز دارند ! خوشبختانه نمک آبرود یک مجموعه کامل برای پرواز کردن دارد که می توانید یک یا چند روش را برای پرواز کردن بر فراز این منطقه زیبا انتخاب کنید :

هلی کوپتر : راحت ترین و بی دردسر ترین روش برای پرواز کردن سوار شدن به هلی کوپتر می باشد , این مجموعه بالگردهای مخصوص خود را دارد که می توانید از آنها استفاده کنید اما اگر پرواز در هوای آزاد را ترجیح می دهید یکی از روش های زیر را انتخاب کنید .

پاراگلایدر : احتمالا این وسیله را در رژه های روز ارتش دیده باشید , فردی متصل به یک چتر که با دویدن از یک نقطه مرتفع به پرواز در می آید و سپس توسط پاهای خود نیز فرود می آید . البته نگران نباشید نیازی نیست این کار را به تنهایی انجام دهید و یک مربی همراه شما خواهد بود .

گلایدر : گلایدر همان هواپیمای بدون موتور می باشد که با جریان هوا حرکت می کند اما برای اوج گرفتن اولیه نیاز به یک محرک دارد مثلا یک خودرو که آن را تا رسیدن به سرعتی مشخص توسط طناب حمل می کند . این قسمت نیز توسط خلبان مخصوص انجام می شود .

کایت : کایت نوعی سازه بدون انعطاف شبیه یک هواپیمای کوچک است که یک نفر بر روی آن به حالت آویزان قرار می گیرد و با جریان های هوایی به پرواز در می آید .

چتر : تقریبا همه ما با این گزینه آشنا هستیم , فردی از بالگرد یا نقطه ای مرتفع توسط چتر به پایین می پرد .

پیست دوچرخه سواری نمک آبرود

اگر به دوچرخه سواری علاقه دارید و هوس دوچرخه سواری در طبیعت زیبای نمک آبرود به سر شما زده است , این امکان نیز در این تفرجگاه فراهم می باشد , در شش ماهه نخست سال این پیست دوچرخه سواری همه روزه فعال می باشد .

 • قیمت بلیط به ازای ۳۰ دقیقه دوچرخه سواری ۱۰ هزار تومان می باشد
 • تلفن تماس مجموعه : ۰۱۱۵۲۱۸۶۸۸۹

سینماهای چند بعدی

سینماهای چند بعدی علاوه بر اکران فیلم , امکانات دیگری از قبیل حرکت صندلی ها متناسب با تصویر در حال پخش , پاشش قطرات آب , وزش باد و … نیز فراهم می کنند تا فیلم در حال پخش تا جای ممکن طبیعی به نظر برسد . در صورتی که به این گونه فیلم ها علاقه مند هستید در نمک آبرود چندین سینما وجود دارد .

هنرنمایی شیر دریایی در مجموعه آبی آکوالیون

ما معمولا حرکات نمایشی در آب را با دلفین ها می شناسیم اما اینبار یک شیر آبی , با استعداد بالایی که دارد شما را شگفت زده خواهد کرد . بوریس نام این شیردریایی می باشد که از نژاد شیرهای دریایی کالیفرنیایی می باشد و از کشور اسپانیا به ایران منتقل شده است .

بوریس به مدت یک سال در پارک ارم تهران مشغول فعالیت بود و از آنجا به نمک آبرود منتقل شد و از سال ۹۰ تحت آموزش های جدید قرار گرفته و برنامه های متنوعی را ایجاد می کند . مدت زمان فعالیت این شیر دریایی هنرمند ۴۵ دقیقه تا یک ساعت می باشد .

در این مجموعه آبی شما می توانید از کافه آکواریوم و برکه فلامینگو نیز دیدن کنید .

ساحل نمک آبرود

وقتی صحبت از شمال می شود اولین موردی که به ذهن خطور می کند دریای زیبای خزر می باشد . نمک آبرود نیز یک شهرک ساحلی بوده و ساحل بسیار زیبایی دارد . هرچند حضور در ساحل و قدم زدن در آن به تنهایی بسیار لذت بخش و آرامش بخش می باشد اما در ساحل این شهرک توریستی امکانات متنوعی تعبیه شده است که به برخی از آنها اشاره می کنیم :

قایق سواری : اگر قصد خیس شدن و شنا کردن ندارید پس قایق سواری اولویت اصلی شما خواهد بود , انواع قایق های موتوری و پدالی در اسکله نمک آبرود آماده خدمت رسانی به مسافران می باشند .

شنا : شنا در دریای آزاد بسیار لذت بخش تر از شنا در محیط بسته و استخر می باشد , مخصوصا اگر این دریا دریای خزر باشد . دو پلاژ مخصوص آقایان و بانوان در این ساحل تعبیه شده اند .

جت اسکی : این وسیله مخصوص افرادی می باشد که به دنبال هیجان هستند . قایقی تک نفره که باسرعت بر روی آب حرکت می کند .

هاورکرافت : هاورکرافت در واقع کمی بالاتر از سطح زمین حرکت می کند و تقریبا بر روی هوا می لغزد به همین دلیل حرکت با آن قدری متفاوت تر از سایر دستگاه ها می باشد و بسیار لذت بخش می باشد .

شاتل : شاتل نوعی قایق بادی می باشد که با طناب به یک قایق موتوری متصل می شود و با سرعت بالا حرکت می کند و مدام به پایین و بالا پرتاب می شود . سوار شدن بر آن تجربه جالبی را برای شما رقم خواهد زد .

چتر پاراسل : پاراسل چتری است که به یک قایق موتوری متصل می شود و با حرکت آن اوج می گیرد . اگر به پرواز علاقه دارید پاراسل کاملا برای شما مناسب می باشد .

تفریحات ساحلی نمک آبرود

علاوه بر تفریحات دریایی در ساحل نمک آبرود نیز تفریحات متنوعی تعبیه شده است :

اسب سواری : اگر به اسب سواری علاقه دارید حتما سری به پیست اسب سواری نمک آبرود بزنید , این پیست در ساحل دریا قرار دارد .

پیست دوچرخه سواری : علاوه بر پیست دوچرخه سواری که قبلا معرفی کردیم , یک پیست دیگر نیز در ساحل وجود دارد .

پیست ماشین و موتور ATV : ماشین هایی کوچک با لاستیک های پهن و فرمانی شبیه دوچرخه , در یک ساحل شنی وسیله نقلیه بهتر از این پیدا نمی شود !

شهربازی : یک شهربازی کوچک با دستگاه های متنوع در این مجموعه ساحلی تعبیه شده است .

جشنواره تابستانی نمک آبرود : هر ساله از آغاز تابستان تا پایان آن جشنواره ای به نام ساحل سالم برگزار می شود که برنامه های متنوعی از قبیل جنگ شادی , انواع مسابقه , تقلید صدا , اهدای جوایز و .. در آن برگزار می شود .

اقامت شبانه روزی در نمک آبرود

اگر قصد دارید شبی به یاد ماندنی و متفاوت را در ساحل نمک آبرود تجربه کنید این امکان وجود دارد و برای آن ۱۴۲ آلاچیق , ۱۴ عدد کلبه چوبی , ۵ دستگاه سوییت مبله و ۱۸۰ تخته چادر فراهم شده است . علاوه بر امکانات مذکور امکاناتی مانند سرویس های بهداشتی مختلف , دوش آب , انواع بوفه ها , انواع رستوران ها و چایخانه ها در تقاط مختلف و فروشگاه های صنایع دستی نیز وجود دارند و نهایتا در پارکینگ این مجموعه با ظرفیت ۱۰۰۰ خودرو می توانید با خیال آسوده توقف کنید .

قیمت بلیط ها

۵۰۰ تومان برای هر نفر پیاده

۵ هزار تومان برای هر خودرو سواری

۳۶ هزار تومان برای هر روز اقامت در کلبه چوبی

۸۰ هزار تومان جهت یک شب اقامت در سوییت یک خوابه

۲۰ هزار تومان برای ورودی و اسکان شبانه

 • این قسمت در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی تعطیل می باشد

جهت رزرو و کسب اطلاعات بیشتر با این شماره در ارتباط باشید : ۰۹۱۱۲۹۲۹۰۲۷

پارک های جنگلی نمک آبرود

در قسمت شمالی نمک آبرود دو پارک جنگلی با نام های شمشاد و بنفشه وجود دارند که وسعت تقریبی آنها ۲۰۰ هکتار می باشد و اگر به گردش در طبیعت و جنگل علاقه دارید حتما سری به این پارکها بزنید . همچنین برخی افراد به جای استفاده از تله کابین دوست دارند کوهنوردی را تجربه کنند و پیاده خود را به دو قله دیوحمام و مدوبن برسانند .

سایر تفریحات

آنچه که در نمک آبرود فراوان می باشد تفریح است , علاوه بر موارد مذکور در این مقاله تفریحاتی چون فروشگاه ها و مراکز خرید مختلف , رستوران های متنوع , کافه ها , آتلیه های عکاسی در طبیعت و … از سایر امکانات این مجموعه به شمار می روند . همچنین دیدنی هایی مانند انواع تندیس ها و مجسمه ها یا تابلویی برای چسباندن آدامس از سوژه های خاص نمک آبرود هستند.

اقامت در نمک آبرود

برای اقامت در این شهرک زیبا گزینه های مختلفی پیش روی شما قرار دارد , هتل ها و ویلاهای مختلفی داخل این شهرک وجود دارد همچنین در اطراف نمک آبرود و شهرهای اطراف نیز انواع کلبه محلی و مهمان سرا و … وجود دارد . اگر به کمپینگ نیز علاقه دارید می توانید در تمامی قسمتهای مجاز این شهرک و یا مجموعه ساحلی که معرفی کردیم چادر بزنید . فراموش نکنید که بهار و تابستان بهترین فصل سفر به نمک آبرود می باشد و در این فصل ها می توانید بیشترین استفاده را از این مجموعه داشته باشید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *